125Kişi Şuanda Sohbet Ediyor

Hemen Sohbete Başlayın, Yeni Arkadaşlar Edinin...

BLOG : Sesli Sohbet Nasıl Yapılır

Sesli Sohbet Nasıl Yapılır

Merhaba Sevgili Seslibay Ailem

Sevgili arkadaşlar sanal alemde bilinen bir çok sitelerden bahsedecegim size : Bir cok arkadasımızın bilmedigi ama bir cok arkadasımızında bildigi bir ortam var Bu ortamın genel adı Seslichat'tir. Seslichat ortamı facebook gibi veya diger paylasım siteleri gibi arkadas olarak ekleyebilecegimiz ve kisisel paylasımlar yapıp begendirecek bir ortam olmaktan ziyade begendigimiz veya o zamanın popüler olan parçalarını veya sohbetini paylasmaktır.

Bu ortamların bir çok özelligi olmakla beraber resim yüklemek , yetki almak , ücretsiz sohbet etmek gibi tanıdıgınız özelliklerde bulunmaktadır. Bu ortamlara yeni giren bir insanın en büyük sıkıntısı activex eklentisini yüklemek veya en büyük sıkıntı Aktivex eklentisine güvenmemektir . Bu Makalemizi okuyanlara tavsiyem Activex Eklentisi kesinlikle virüs icermez . Google Chrome dışında bütün tarayıcılarda çalışmaktadır . Biraz düşünürseniz anlarsınız ki İnternet Exporler , Firefox , yandex Gibi tarayıcılar virüs içeren bir uygulamayı neden çalıstırsın ? Düşünürseniz akla mantıga yatmıyor degilmi ? Gelin size şimdi sesli chat ortamının içinde nasıl sohbetler var onlardan bahsedelim .

Öncelikle bu tür ortamlarda iyi insanlada karşılaşabilirsiniz , Kötü insanlada karşılaşabilirsiniz. Bu sizin bu ortamdan sogumanızı sağlamasın gerçek hayattada bu böyledir bilirsiniz. Siteye girdiniz nickinizi yazdınız diyelim Activex denetimini başarılı bir şekilde yüklediniz herşeyi hallettiniz Geriye sadece sohbet etmek kaldı . Seviyeli bir odaya düşerseniz ki genelde seviyeli odalar olur , bu odalarda sohbet edip sesli sohbet sitelerinin kafanızda olumlu bir hal almasını sağlayabilirsiniz.

13 Ağu 2017 1007 Görüntüleme

5 YORUM YAPILDI

 1. helloo

  13/08/2017 04:07  

  Selamun Aleykum dostlar siteniz cok guzel kaliteli bir ortam dostluk ariyosaniz iste burda www.seslibay.com bekleriz iyi sohbetler misram senide cok seviyorum

 2. AyıK Ol TaTLıM

  13/08/2017 04:05  

  SİTENİZ ÇOK GÜZEL BENDE ARANIZA YENİ KATILMAMA RAĞMEN BAYILDIM SESLİBAY AİLESİNE GELEREK ÇOK İYİ Bİ TERCİH YAPTIĞIMI ANLADIM..

 3. MıSRa

  13/08/2017 04:03  

  Senelerdir Hiç Deqişmeyen KaliteLi Ve SayqıLı İnsanların Olduqu Yerdeyiz.... By Esmer 01 Ve Trend SizLeri Seviyorum İyiki Varsınız ...!

 4. BaRaN GüNey

  13/08/2017 04:01  

  SanaLın EnDürüst Vede Huzurun Oldugu Tek Yer www.SesLiBay.com Yaşanmadan AnlamL,ar GerÇekLeşMez..! SaygıLarımla HuzurLu Hoş SohetLer..!

 5. By TeHLiqe

  13/08/2017 04:00  

  Seslibay.com Ailesi Olarak Saygı Sevgi Çercevesinde Büyümeye Devam Ediyoruz Bütün Dostlarımız Başımızın Üstünde Yeri Var .

Gönder